KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13427130
nr 1342 7130
Axel Lind
(1907-2011), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
Axel Lind, svensk målare född i Köpenhamn 1907, död 2011.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:13:03
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr